O mnie – copywriter Małgorzata Chyl

Mam licencjat z politologii, jednak nie widzę siebie w ławach sejmu (przynajmniej na razie).🙂 Chcę robić to, co wychodzi mi najlepiej – pisać skuteczne treści reklamowe dla Ciebie!

W swojej pracy kieruję się jasnymi zasadami. Nie mam ochoty i celu nikogo “ściemniać”. Dostaję bardzo pozytywne informacje zwrotne od swoich klientów, większość z nich jest bardzo zadowolona z moich tekstów. Przykładam się do swoich zadań, ciągle się uczę i doskonalę. Gdybym nie wierzyła w siebie i swoje umiejętności, nie robiłabym tego, co robię.

Jako copywriter chcę zawsze przynosić wymierną korzyść swoim klientom, tak by widzieli efekt, by czerpali dobro i zysk z moich działań. Jestem przekonana, że moje teksty potrafią wiele, że mogą pomagać moim klientom osiągać wytyczone cele.

Profesjonalnie copywritingiem zajmuję się od 2014 roku i od tego czasu skonstruowałam od podstaw tysiące artykułów. Moje początki były baaardzo skromne. Zaczynałam jako podwykonawca dla takich firm jak np. 10head, tworzyłam teksty z wielu branż dla CSGroup. Długi czas nie wiedziałam nawet tego, gdzie trafiają moje teksty. Po pewnym czasie zauważyłam jednak, że artykuły mojego autorstwa pojawiają się na łamach największych gazet i portali internetowych, a ja mam z tego naprawdę niewiele…

Postanowiłam zatem zaryzykować i otworzyłam swoją firmę. Obecnie współpracuję z różnymi firmami, klientami indywidualnymi oraz agencjami reklamowymi i jestem bardzo zadowolona. 🙂

Mieszkam w pięknym Toruniu, ale sercem i pochodzeniem jestem też wrocławianką. 🙂

Małgorzata Chyl
dobry copywriter